Dziś jest: 22 październik 2021 r.
Szukane wyrażenie:


sprawdź repertuar na dzień:Znajdź projekcje filmu:


SCENA
KONCERTY
KLUB JAZZOWY
S.M.ROCK
KABARET
IMPREZY CYKLICZNE
KULTURA Be
FILM
GALERIA
EDUKACJA
USŁUGI
O NAS
FOTORELACJE
TERMINARZ IMPREZ
20 TNF
21 TNF
BYŁ SOBIE BLUES...2007
DNI TARNOWA 2006
BYŁ SOBIE BLUES...2006
22 TNF
DNI TARNOWA 2008
BYŁ SOBIE BLUES...2008
23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA
BYŁ SOBIE BLUES... 2009


Tarnowskie
Centrum
Kultury


ul. Rynek 5
33-100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 888

email: tck@tck.pl

Kino Marzenie
ul. Staszica 4
33 - 100 Tarnów
POLAND

tel/fax:+48 14 6 888 885

email: kino@tck.plSCENA / KABARET

drukuj
2006-02-01
KABARETOWY ŚLEDZIK - Kabarety HRABI i SŁUCHAJCIE (źródło: Inf.wł./Hrabi/Słuchajcie)
Tarnowskie Centrum Kultury
zaprasza na
”KABARETOWY ŚLEDZIK”
czyli zakończenie karnawału z udziałem kabaretów
HRABI i SŁUCHAJCIE


Impreza odbędzie się 25 lutego w kinie Marzenie. Początek o godzinie 20.00.

Bilety w cenie: 20 zł (przedsprzedaż – w Biurze Obsługi – TCK) i 25 zł (w dniu koncertu – w kinie Marzenie)
„Z dniem 1 lipca 1999 roku kabaret POTEM przestał istnieć. 28 czerwca w Zielonej Górze odbył się pożegnalny występ kabaretu. Były łzy, radość i ekscesy. Podczas bisów doszło do rytualnego rozszarpywania złamanego krzesła (przez publiczność rzecz jasna). Nie musimy przypominać, że krzesło złamał Smutny. Ktoś z widowni rzucił hasło: "Rozdajcie rekwizyty!!!". I rozdaliśmy.
Ludzie pytają: "Co teraz robicie?" "Czy można was gdzieś zobaczyć???". POTEM nie, ale HRABI tak!”


Kabaret HRABI wystąpi w Tarnowie z programem "HRABI DRACULA".
To program, którego premiera odbyła się w styczniu 2005 roku. Draculi nie zobaczycie, bo stanowi on tylko symbol szerszego zjawiska. Stanowi próbę oswojenia strachów - zarówno metafizycznych, jak wampiry, media, śmierć, czy duchy - jak codziennych, w rodzaju upiora towarzyskiego, czy pani z Urzędu Skarbowego. Oswojenie strachów przez ośmieszenie odbywa się równolegle z oswojeniem śmiechów przez ostraszenie (i wystraszeniem swoich przez ośmieszenie). Program jest straszny, nie stroni od refleksji (nad życiem, nad śmiercią, nadwagą), ale przede wszystkim - musimy Was ostrzec - tam  ś m i e s z y.


HRABI tworzą:

Hrabi JOANNA KOŁACZKOWSKA - znana też jako Chuda, Matysik, wreszcie Kołaczkowska, Kołaczewska, Kołakowska...
Zaczynała w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur. W 1989 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Joanna metodą transferu dostała się do powstającego z popiołów kabaretu POTEM. W zespole tym grała do 1999 roku wcielając się w role kapturków, królewien (przeważnie brzydkich), dzieweczek i babochłopów. W 2000 urodziła dziewczynkę o imieniu Hania, która to jest piękna i madra i niepodobna do mamusi.
Inni o niej: Legendarny element żeński (niegdyś kabaret Potem, aktualnie Hrabi). Monstrualny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl, powalający urok. Z rezerwą podchodzi też do junkersów. Przedstawicielka niespokojnego, poszukującego nurtu AYoY ("Studio Eksperymentalne"), przez co zdarza jej się normalnie przegiąć. Nie zawsze. Natura aktywistki.

Hrabi TOMASZ MAJER - "Bajer" - znany też jako Sajer, Rajer, Klajer, Lajer oraz Glajer...
Do zespołu dołączył jesienią 2003 roku. Zaczynał w zielonogórskim klubie GĘBA, w kabarecie   Miłe twarze, Pseudomin oraz E.K, w którym to kabarecie wsławił się rolą w skeczu "Dobra kawa".
Inni o nim: Dla niewdzięcznej roli w "Jekyllu" poświęcił całą przepustkę z wojska (kto był, ten rozumie ogrom wyrzeczenia). Stary wiarus kabaretowy (Miłe Twarze, E.K., Pseudomin), dziś w formacji HRABI. Właściciel twarzy, ciekawej osobowości scenicznej. O kulturę i oświatę walczył również niezłomnie w stołecznej "Dorożkarni".

Hrabi DARIUSZ KAMYS - znany też jako Kamas, Kamasz, Kamyk, Kamis oraz Zizi...
Zaczynał w kabarecie POTEM w 1984 roku. W 1999 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Kamol założył z Grześkiem Halamą kabaret HiFi - zespół po trzyletniej działalności rozwiązał się a Kamol znany z chorobliwego przywiązania do sceny założył kolejny - HRABI.
Inni o nim: Wszechstronny mechanizm napędowy. Założyciel, tekściarz, aktor względnie lider takich formacji, jak Potem, Ciach, Hi-Fi, a obecnie HRABI. Jego średnia pomysłów na minutę należy do najwyższych w kraju i w Wytwórni. Rekordzista Europy w niezmontowanych materiałach. Najbłyskotliwszy leń Ziemi (Lubuskiej).

Hrabi ŁUKASZ PIETSCH - znany równiez jako Piecz, Pieczyński, Pietch, Peczt oraz Trzpiech.
Łukasz to młodzież. Młoda młodzież. Chętna do pracy i pełna pomysłów. Nie ma kabaretowego doświadczenia ale jak mówi znane przysłowie, nie musi mieć. Muzyk w kabarecie to zwykle kłopot, bo wydaje mu się że nikt go nie widzi i może się ponudzić. W HRABIM młodzież nie będzie się nudzić na scenie :-)
Inni o nim: Pianista i aktor (w obu przypadkach gra jak z nut). Szara eminencja HRABI (pozostali grają tak jak on im zagra). Ponadto pracuje społecznie dla biura miar w Sevres pod Paryżem jako oficjalny, międzynarodowy wzorzec pluszowego misia.

Internetowa strona HRABI
Kabaret SŁUCHAJCIE powstał w październiku 1998 roku. Ale obecną formę, świadomość sceniczną i częściowo życiową zyskał dopiero we wrześniu 2003 r. Od tego właśnie września skład kabaretu to trzy osoby: tzw. kobieta i równie zwani dwaj mężczyźni. A dokładniej:
Katarzyna Piasecka
Jarosław Marek Sobański
Tomasz Łupak


SŁUCHAJCIE pochodzi z Zielonej Góry. Jest jednym z członków Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Na co dzień jest bardzo związany z klubem Gęba , w którym dosyć często występuje i współorganizuje różne imprezy (z założenia kabaretowe). Jest również aktywnym twórcą fimów Wytwórni A`YoY.

Słuchajcie ma na swoim koncie kilka programów kabaretowych. Obecnie gra wymiennie dwa z nich: "Tadziu" i najnowszy "Ludzie to świry".
Ten ostatni zaprezentują w Tarnowie!
Jest to program o tym, że ludzie są świrami. Jedni mniejszymi, drudzy większymi, ale świrami na 100%.
Przez cały program prowadzą nas postaci, w których stopień różnego rodzaju ześwirowania jest różny i objawia się również w bardzo różny sposób. Niektóre z tych postaci wydają się jakby normalne, ale wystarczy wejść głębiej i jak na dłoni widać, że normalne to wszystko nie jest. I jakby się zastanowić bardziej, to w każdym z nas znaleźć można szczątki którejś z tych postaci. Więc wedle prostej logiki wniosek jest jeden - ludzie to świry.


SŁUCHAJCIE  o sobie:

Kasia żyje kabaretem i wszystkim, co z nim związane. Gra, pisze teksty, kręci filmy (bezczelna sama sobie wymyśla scenariusze, reżyseruje i obsadza się w głównych rolach!).
Do Słuchajcie dołączyła jako ostatnia (pod koniec 2001 roku), a zachowuje się czasem tak, jakby była od początku i wiedziała wszystko - taka przypadłość osobnicza. Doprowadza tym innych do szału. Na szczęście szał w końcu mija, a Kasia nic sobie z tego nie robiąc, po jakimś czasie znowu przypomina, jak to może z tym szałem być.
Ma ambicje! Zaczęła pisać, chociaż wydawało jej się, że nie potrafi. Poprowadziła warsztaty kabaretowe, chociaż wydawało jej się, że nie powinna. Zaczęła robić strony internetowe (robi dwie, a to już liczba mnoga), chociaż zupełnie nie wiedziała o co w tym wszystkim chodzi. Można więc przypuszczać, że za jakiś czas zajmie się polityką, astronomią, czy też hodowlą małych indyjskich kurczaczków.

Jarka o dziwo nie można zobaczyć na scenie w rolach ponętnych amantów. W innych a i owszem. Wiemy, że z utęsknieniem czeka na moment, kiedy w Jego drzwiach pojawi się Patrick Swayze i powie: "Hej, przystojniaku! Zagrasz za mnie w trzeciej części Dirty Dancing - jesteś lepszy!".
Jarek dołączył do Słuchajcie w 1999 roku. Jest pianistą z zamiłowania i z zamiłowaniem korzysta z tych umiejętności kiedy tylko się da (na występach również). Pisze także muzykę do piosenek i jako ostatni zauważa, że jakiś jej fragment jest z czegoś zerżnięty.
Poza swoją działalnością w Słuchajcie jest także całkiem sprawnym konferansjerem i równie sprawnym prowadzącym program kulturalny "3 po godzinach" na TVP3 Wrocław. Na Dolnym Śląsku jest znany jako "ten koleś w szaliku".

Tomek w ciągu swojej działalności w kabarecie, wyprzystojniał i zaczął się golić. Czasem zdarzają się jeszcze jakieś przygody z tym związane.
Jako jedyny jest w Słuchajcie od samego początku i jako jedyny nie za bardzo wie dokąd jedziemy na koncert i za ile dni wracamy do domu. I wcale nie oznacza to, że nie jest informowany...
Kiedyś pisał teksty, ostatnio przestał. Obiecuje, że znowu zacznie. Obiecuje również, że skończy studia. Jest raczej słowny, więc nie ma obaw.
Tomek jest słuchajciowym rekwizytorem. Namiętnie szyje, wycina, ale z jeszcze większą pasją biega po lumpeksach i znosi mnóstwo rzeczy mówiąc: "To się kiedyś przyda!". I tym sposobem mamy garderobę zawaloną rzeczami, które kiedyś się przydadzą.
Potrafi jeszcze coś, czego zazdroszczą mu pozostali członkowie zespołu - skubany potrafi świetnie śpiewać. I do tego tworzy śmieszne postaci - przecież tego się nie da zaakceptować w zespole!

W ciągu kilku lat działalności kabaret SŁUCHAJCIE uczestniczył w większości ogólnopolskich przeglądów kabaretowych wygrywając je bądź otrzymując wyróżnienia.

Internetowa strona SŁUCHAJCIE
* GALERIA *


(360x480)
(640x480)
(640x480)
(600x450)
(600x450)
(640x480)
(640x480)
(450x338)
(640x426)
(640x426)
(640x457)
(640x427)
(640x425)
(393x480)
(640x427)
(640x425)
(600x400)
(357x480)
ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 30.10.09

GRZECH PIOTROWSKI - "Emotronica" - Piwnice TCK, 09.10.09

THE CAR IS ON FIRE - Ombarrops! Tour 09 - Piwnice TCK, 16.10.09

NOC KABARETOWA czyli PROLOG TALII - NOWAKI/MACIEŻ/NEO-NÓWKA/ŻARÓWKI/JACHIMEK - Sala MCK, 10.10.09

JAZZPOSPOLITA - Inauguracja nowego sezonu jazzowego w TCK - Piwnice TCK, 11.09.09

KONCERT KONTRABASISTY JAKUBA CYWIŃSKIEGO - TCK, 19.08.09

S.M.ROCK - Koncert uczniów i nauczycieli - Piwnice TCK, 26.06.09

United Europe Jazz Festival – Jazz Band Ball Orchestra - Piwnice TCK, 23.05.09

THE SAME + Goście - Koncert promocyjny - Piwnice TCK, 29.05.09

ARTUR DUTKIEWICZ TRIO - Piwnice TCK, 22.05.09

KABARET HRABI - "KOBIETA i MĘŹCZYZNA" - Kino Marzenie, 26.04.09

KULTURA Be - ETHNIC PROJECT, gość wieczoru: KUMKA OLIK - Piwnice TCK, 24.04.09

S.M.ROCK - KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI - Piwnice TCK, 27.03.09

WIECZÓR KABARETOWY z udziałem Stanisława TYMA i Kabaretu CIACH - Kino Marzenie, 16.03.09

FUNKY GROOVE - Napiórowski/Lesicki/Grabowy/Jahr - Piwnice TCK, 13.03.09

HURT - Piwnice TCK, 07.03.09

FISZ EMADE TWORZYWO - "HEAVI METAL" - Piwnice TCK, 20.02.09

KULTURA Be - NEW VIEW, gość wieczoru: RENTON - Piwnice TCK, 30.01.09

PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING QUARTET - Piwnice TCK, 23.01.09

SYLWESTER NA RYNKU - 31.12.08

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.08

NIE-BO - Piwnice TCK, 12.12.08

PERIHELLIUM, gość wieczoru LILI MARLENE - Piwnice TCK, 05.12.08

KARNAWAŁOWY WIECZÓR KABARETOWY: SMILE i LIMO - Kino Marzenie, 18.01.09

JUBILEUSZOWY KONCERT z OKAZJI 15-LECIA S.M.ROCK - Piwnice TCK, 28.11.08

CZESŁAW ŚPIEWA - Kino Mrzenie, 26.11.08

MARIA AWARIA - KONCERT MARII PESZEK - Kino Marzenie, 16.11.08

SUCHY CHLEB DLA KONIA, FARMA, gość: L.STADT - Piwnice TCK, 14.11.08

KRZYSIA GÓRNIAK BAND - Piwnice TCK, 07.11.08

ZADUSZKI DŻEMOWE Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 31.10.08

KOLEJNY SEZON KULTURY Be - NIEZALEŻNEJ SCENY MŁODYCH

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK, 19.10.08

FUNK de NITE & BRYAN CORBETT - Piwnice TCK, 03.10.08

6 NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 05.09.08

"BYŁ SOBIE BLUES..." - III Letni festiwal bluesa - Rynek, sierpień 2008

"JAZZ-owy RYNEK" - Rynek, Lipiec 2008

"OGRÓDEK DŹWIĘKÓW" - Lipiec 2008, Ogródek TCK

"NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" - Promenada nad Wątokiem, 23.06.08

KONCERT UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SM.ROCK - Piwnice TCK, 27.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - KOŃ POLSKI, SZAFA GRA, JOSE TORRES Y SALSA TROPICAL, Rynek, 15.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - TARNOWSKA SCENA, Rynek, 13.06.08

ZDERZENIA - DNI TARNOWA 2008 - SOFA, SMOLIK, 14.06.08, Rynek

GRZECH PIOTROWSKI QUARTET - Piwnice TCK, 30.05.08

KULTURA Be - DZIUNEK & MANGO COLLECTIVE, HUMBACK, gość wieczoru: POGODNO, 20.06.08

THE GLOBETROTTERS - Piwnice TCK, 25.04.08

BANDA WOLANDA, gość wieczoru: BRUNO SCHULZ - Piwnice TCK, 05.04.08

Urodzinowy koncert HABAKUK - Piwnice TCK, 15.03.08

PILICHOWSKI BAND - Piwnice TCK, 28.03.08

LEMUR BASE, gość wieczoru: PLATEAU - Piwnice TCK, 1.03.08

FULL DRIVE 2 - Piwnice TCK, 29.02.08

S.M.ROCK - Koncert nauczycieli i uczniów - Piwnice TCK, 22.02.08

ŚWIETLIKI - XV LAT NA SCENIE - Piwnice TCK, 8.02.08

CHODŹMY NA TRUSKAWKI, RADICAL COUNT, ENDSCREEN, gość: KID A - Piwnice TCK, 19.01.08

BRAZYLIA ŚPIEWANA PROJEKT - Piwnice TCK, 11.01.08

RAZ DWA TRZY - "Młynarski" - Kino Marzenie, 12.01.2008

SYLWESTER 2007 NA TARNOWSKIM RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 25.12.07

S.M.ROCK - Koncert Uczniów i Nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych - Piwnice TCK, 23.11.07

SOFA - Piwnice TCK, 14.12.07

PIOTR BAŁTROCZYK, Kabaret PARANIENORMALNI - Kino Marzenie, 01.12.07

ETHOS, gość wieczoru: THE POISE RITE - Piwnice TCK, 16.11.07

DAMAGE CONTROL - Bałdych/Żaczek/Konrad/Tomaszewski - Piwnice TCK, 09.11.07

ZADUSZKI DŻEMOWE WOJTKA KLICHA - Piwnice TCK, 02.11.07

EASTCOM & MC STEWLOCKS - Piwnice TCK, 19.10.07

THE SAME, METAL DIVISION, gość wieczoru: TOTENTANZ - Piwnice TCK, 26.10.07

BAKSHISH SOUNDSYSTEM - Piwnice TCK, 12.10.07

"POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ" - Amfiteatr Letni, 20 - 21.09.07

NEW BONE - Piwnice TCK, 28.09.07

JESZCZE JEDNA NOC KABARETOWA - Amfiteatr Letni, 01.09.07

BYŁ SOBIE BLUES... - Letni Festiwal Bluesa, sierpień 2007

"BEZ OGRÓDEK" - cykl lipcowych koncertów jazzowych

P.M. ELEKTRIC QUARTET - Piwnice TCK, 22.06.07

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA - Promenada nad Wątokiem, 23.06.07

MUCHY, TOTENTANZ, HEY - Amfiteatr Letni, 29.06.07

Kwartet TELEWIZOR - Piwnice TCK, 15.06.07

TOMEK LIPIŃSKI - solo, akustycznie - Piwnice TCK, 11.05.07

NATURAL MYSTIC - Piwnice TCK, 04.05.07

PINK FREUD - Piwnice TCK, 27.04.07

Kabaret HRABI z programem "POJUTRZE" - Kino Marzenie, 14.04.07

CZUBAND - Koncert urodzinowy - Piwnice TCK, 13.04.07

KULTURA Be - Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK, 22.03.07

2 koncerty muzyki irlandzkiej/celtyckiej - DUAN, DANAR - Piwnice TCK

"DNI IRLANDZKIE"

NIE-BO - Piwnice TCK, 29.03.07

DES MOINES - Piwnice TCK, 23.03.07

CONTEMPORARY NOISE QUINTET - Piwnice TCK, 09.03.07

PRZEGLĄD AMATORSKICH KABARETÓW "ŻÓŁTA DRABINA" - Piwnice TCK, 09.02.07

Kolejny koncert nauczycieli i uczniów S.M.ROCK - Piwnice TCK, 02.02.07

KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH - Piwnice TCK, 23.02.07

"TRIBUTE TO KOMEDA" - Koncert Marii Sadowskiej - Kino Marzenie, 18.02.07

Nabór wykonawców do kolejnych edycji KULTURY Be

WŁODZIMIERZ NAHORNY Trio - Piwnice TCK, 12.01.07

TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTORS - Piwnice TCK - 19.01.07

POEZJA KS. JANA TWARDOWSKIEGO - Dorota Segda i Krakowskie Przedmieście - 20.01.07

"HISTORIA PEWNEJ PODRÓŻY" - koncert G. Turnaua - Kino Marzenie 28.01.07

KULTURA BE - Niezależna Scena Młodych w grudniu

MIKOŁAJE I MAJKA JEŻOWSKA - Rynek, 03.12.06

MIKOŁAJKOWY WIECZÓR KABARETOWY - Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kino Marzenie, 10.12.06

ROCKOWE O!PŁATECZKI Wojtka Klicha - Piwnice TCK, 25.12.06

MILES GRIFFITH z zespołem - Piwnice TCK, 08.12.06

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 16.12.06

PTASZYN WRÓBLEWSKI QUARTET - Piwnice TCK 17.11.06

"MIASTO MANIA" - Koncert Marii Peszek, Piwnice TCK - 01.04.07

KULTURA Be - Piwnice TCK 23.11.06

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZADUSZEK DŻEMOWYCH

TERCET CZYLI KWARTET - Kino Marzenie 29.10.06

KONCERT S.M.ROCK - Piwnice TCK, 20.10.06

Niezależna Scena Młodych - 19.10.06 - Piwnice TCK

Niezależna Scena Młodych w październiku

ZADUSZKI DŻEMOWE - Tour 2006

Pi Er DWA - Piwnice TCK - 06.10.06

Wrześniowa KULTURA Be - Piwnice TCK, 21.09.06

KASIA CEREKWICKA - "Wielkie Odkrywanie Małopolski" - Rynek, 29.09.06

ELŻBIETA MIELCZAREK z zespołem - Piwnice TCK, 30.09.06

KULTURA Be - edycja wrześniowa

Benefis ks. prof. dr. hab. Michała Hellera

"MUZYKA NOWEJ PRZESTRZENI" - plenerowy koncert muzyki elektronicznej

GALA MOZARTOWSKA w Tarnowie

86 ROCZNICA CUDU NAD WISŁĄ

"BYŁ SOBIE BLUES" - Letni Festiwal Bluesa na Rynku

OSTATNIA TAKA NOC KABARETOWA - Amfiteatr, 01.09.06

"Największe Przeboje PRL-u" - 21.07.06

KULTURA Be ponownie dopiero we wrześniu!

"ZDERZENIA" Vol.2. - MONK, ABRADAB i inni

NOC SWIETOJAŃSKA - Park Strzelecki - 24.06.06

DZIEŃ DZIECKA - Rynek, 01.06.06

LIQUIDO pierwszy raz w Polsce w ramach "ROCK&ALL" - 03/06/06

UP TO DATE - 26.05.06 - Piwnice TCK

Kwietniowa KULTURA Be wyjatkowo w piątek 21.04.06

"HORYZONTY MAŁOPOLSKI" - finał II edycji - Piwnice TCK - 31.03.06

Kolejna edycja Kultury Be - Piwnice TCK - 30.03.06

COOL KIDS OF DEATH - Piwnice TCK - 20.04.06

MARTYNA JAKUBOWICZ - Pwinice TCK 22.04.06

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Marzeniu! 09.04.06

POWITANIE WIOSNY z DZIKA KISZKĄ - Piwnice TCK - 25.03.06

"DNI IRLANDZKIE" 04 - 18.03.06

Niezależna Scena Młodych - Piwnice TCK - 23.02.06

PUSTKI i GRAFTMANN w Piwnicach TCK - 24.02.06

FUNK de NITE i Saskia Laroo & Warren Byrd - 24.03.06

"ZADYSZKI DŻEMOWE" Wojtka Klicha - Piwnice TCK - 18.02.06

KABARETOWY ŚLEDZIK - Kabarety HRABI i SŁUCHAJCIE

12 PERKUSISTÓW i JEDEN BAS

JAGODZIŃSKI/ŁUKASIK/SZROM w Piwnicach TCK

"ZDERZENIA" - zmiany w programie!

KULTURA Be czyli NIEZALEŻNA SCENA MŁODYCH

"ZDERZENIA" - czyli skrecze i miksy słowno-muzyczne

Krzysztof KILJAŃSKI w Tarnowie!

14 Tarnowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SYLWESTER NA RYNKU

ROCKOWE O!PŁATECZKI w WIGILIJNĄ NOC

WIGILIA NA TARNOWSKIM RYNKU

ADAM PIEROŃCZYK TRIO w ramach ART FEST 2005

VAVAMUFFIN i ZERO-TRÓJKA w Piwnicach TCK

Koncert THE GLOBETROTTERS w Piwnicach TCK

Imprezy Wojtka Klicha

ANDRZEJKOWA NOC KABARETOWA

Jam Session z udziałem S.M.Rock w Piwnicach TCK

| SCENA | FILM | GALERIA | EDUKACJA | USŁUGI | O NAS | FOTORELACJE | TERMINARZ IMPREZ | 20 TNF | 21 TNF | BYŁ SOBIE BLUES...2007 | DNI TARNOWA 2006 | BYŁ SOBIE BLUES...2006 | 22 TNF | DNI TARNOWA 2008 | BYŁ SOBIE BLUES...2008 | 23 TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA | BYŁ SOBIE BLUES... 2009 |
(©) www.tck.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.